Prodaja - Zemljište 750 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
200 000 €
266 €/m²
Property 50849 photo 1
Property 50849 photo 2
Property 50849 photo 3
Property 50849 photo 4
Property 50849 photo 5
Property 50849 photo 6
Property 50849 photo 7
Property 50849 photo 8
Property 50849 photo 9
Property 50849 photo 10
Property 50849 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 750 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
170 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 63969
  • Kvadratura 8350 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
220 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42915
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 26126
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
180 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 42239
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 38650
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 51486
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
175 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 57653
  • Kvadratura 2463 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter