35 000 €
8 €/m²
Property 10274 photo 1
Property 10274 photo 2
Property 10274 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
30 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 36318
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 29442
  • Kvadratura 7312 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 10512
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
40 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 48963
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter