Prodaja - Zemljište 575 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos Sevasti
40 000 € 35 000 €
60 €/m²
Property 63405 photo 1
Property 63405 photo 2
Property 63405 photo 3
Property 63405 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 575 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 345 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
40 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 5544
  • Kvadratura 7937 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 52390
  • Kvadratura 2015 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
37 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 56998
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34196
  • Kvadratura 3830 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 65479
  • Kvadratura 509 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 60470
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
45 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 10513
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter