310 000 €
3196 €/m²
Property 57576 photo 1
Property 57576 photo 2
Property 57576 photo 3
Property 57576 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 97 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod objekta 61618
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod objekta 61622
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 61245
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 59413
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter