200 000 €
2500 €/m²
Property 35879 photo 1
Property 35879 photo 2
Property 35879 photo 3
Property 35879 photo 4
Property 35879 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1986
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 66134
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 66125
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter