255 000 €
3188 €/m²
Property 59207 photo 1
Property 59207 photo 2
Property 59207 photo 3
Property 59207 photo 4
Property 59207 photo 5
Property 59207 photo 6
Property 59207 photo 7
Property 59207 photo 8
Property 59207 photo 9
Property 59207 photo 10
Property 59207 photo 11
Property 59207 photo 12
Property 59207 photo 13
Property 59207 photo 14
Property 59207 photo 15
Property 59207 photo 16
Property 59207 photo 17

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod objekta 23915
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 65401
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2210 €/m²
  • Kod objekta 65273
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66017
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter