270 000 €
5625 €/m²
Property 65318 photo 1
Property 65318 photo 2
Property 65318 photo 3
Property 65318 photo 4
Property 65318 photo 5
Property 65318 photo 6
Property 65318 photo 7
Property 65318 photo 8
Property 65318 photo 9
Property 65318 photo 10
Property 65318 photo 11

Detalji

  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 48 kv.m na Atici. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66017
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod objekta 64124
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter