75 000 €
39 €/m²
Property 39884 photo 1
Property 39884 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1900 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
75 000 € 438 €/m²
  • Kod objekta 22280
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter