Property 56769 photo 1
Property 56769 photo 2
Property 56769 photo 3
Property 56769 photo 4
Property 56769 photo 5
Property 56769 photo 6
Property 56769 photo 7
Property 56769 photo 8
Property 56769 photo 9
Property 56769 photo 10
Property 56769 photo 11
Property 56769 photo 12
Property 56769 photo 13
Property 56769 photo 14
Property 56769 photo 15
Property 56769 photo 16
Property 56769 photo 17
Property 56769 photo 18
Property 56769 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 1989
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 14 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 180 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod objekta 65342
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65652
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 3877 €/m²
  • Kod objekta 5879
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
960 000 € 7007 €/m²
  • Kod objekta 50743
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60366
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter