Prodaja - Stan 147 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Papagou
570 000 €
3878 €/m²
Property 5879 photo 1
Property 5879 photo 2
Property 5879 photo 3
Property 5879 photo 4
Property 5879 photo 5
Property 5879 photo 6
Property 5879 photo 7
Property 5879 photo 8
Property 5879 photo 9
Property 5879 photo 10
Property 5879 photo 11
Property 5879 photo 12
Property 5879 photo 13
Property 5879 photo 14
Property 5879 photo 15
Property 5879 photo 16
Property 5879 photo 17

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 147 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod objekta 33477
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter