160 000 € 90 000 €
172 €/m²
Property 56760 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 523 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 418 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
215 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 32012
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
140 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 12666
  • Kvadratura 5670 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 54834
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
130 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 3508
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 180 m

Prijava za Newsletter