Prodaja - Zemljište 500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
140 000 €
280 €/m²
Property 54834 photo 1
Property 54834 photo 2
Property 54834 photo 3
Property 54834 photo 4
Property 54834 photo 5
Property 54834 photo 6
Property 54834 photo 7
Property 54834 photo 8
Property 54834 photo 9
Property 54834 photo 10
Property 54834 photo 11
Property 54834 photo 12
Property 54834 photo 13
Property 54834 photo 14
Property 54834 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
160 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6030
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 3413
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 3388
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter