215 000 €
53 €/m²
Property 32012 photo 1
Property 32012 photo 2
Property 32012 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 10292
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 3336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
280 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49647
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 6007
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 59215
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter