Prodaja - Zemljište 1000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
130 000 €
130 €/m²
Property 3508 photo 1
Property 3508 photo 2
Property 3508 photo 3
Property 3508 photo 4
  • Kod objekta 3508
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1000 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Plaža: песчано-галечный
  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество, есть разрешение на строительство
  • Udaljeno od mora: 180 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
160 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56526
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 12666
  • Kvadratura 5670 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 62490
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 3508
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter