Prodaja - Zemljište 5670 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
140 000 €
24 €/m²
Property 12666 photo 1
Property 12666 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5670 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
140 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 5158
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
160 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 3290
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
145 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 7537
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
170 000 € 252 €/m²
  • Kod objekta 51484
  • Kvadratura 672 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
140 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 12666
  • Kvadratura 5670 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter