150 000 €
75 €/m²
Property 43087 photo 1
Property 43087 photo 2
Property 43087 photo 3
Property 43087 photo 4
Property 43087 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
205 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 59117
  • Kvadratura 2035 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
130 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 50395
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 6300 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50672
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64036
  • Kvadratura 4290 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter