80 000 €
1778 €/m²
Property 56576 photo 1
Property 56576 photo 2
Property 56576 photo 3
Property 56576 photo 4
Property 56576 photo 5
Property 56576 photo 6
Property 56576 photo 7
Property 56576 photo 8
Property 56576 photo 9
Property 56576 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
75 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 66113
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
79 000 € 1128 €/m²
  • Kod objekta 64765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63194
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 62534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter