75 000 €
2083 €/m²
Property 66113 photo 1
Property 66113 photo 2
Property 66113 photo 3
Property 66113 photo 4
Property 66113 photo 5
Property 66113 photo 6
Property 66113 photo 7
Property 66113 photo 8
Property 66113 photo 9
Property 66113 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 58422
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 64511
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 52963
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1410 €/m²
  • Kod objekta 4152
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod objekta 49390
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter