110 000 €
1571 €/m²
Property 62534 photo 1
Property 62534 photo 2
Property 62534 photo 3
Property 62534 photo 4
Property 62534 photo 5
Property 62534 photo 6
Property 62534 photo 7
Property 62534 photo 8
Property 62534 photo 9
Property 62534 photo 10
Property 62534 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak

Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter