160 000 €
35 €/m²
Property 56526 photo 1
Property 56526 photo 2
Property 56526 photo 3
Property 56526 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4460 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
130 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 3508
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
140 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 12666
  • Kvadratura 5670 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 3290
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
160 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 50662
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter