Prodaja - Zemljište 780 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
160 000 €
205 €/m²
Property 3290 photo 1
Property 3290 photo 2
Property 3290 photo 3
  • Kod objekta 3290
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 780 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 780 kv.m. na Olimpska regija.

Zemljište na prodaju na periferiji živopisnog sela koje se nalazi na nadmorskoj visini od 400 metara sa prekrasnim pogledom na Thermaikos i obale South Pieria. Širom sela postoje prelepe udobne kafeterije i nacionalne taverne. Površina parcele je 780 m2 sa mogućom građevinskom površinom od 440 m2. Voda i struja su obezbeđeni.

Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 3761
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 6007
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 4557
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62484
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
150 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 12667
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 3336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter