Prodaja - Zemljište 248 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
180 000 €
725 €/m²
Property 51549 photo 1
Property 51549 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 248 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 40100
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 10607
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 43656
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6030
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter