300 000 €
15 €/m²
Property 44360 photo 1
Property 44360 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 59194
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 357 m
Za prodaju
330 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40256
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 56284
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
320 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 59200
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
309 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 56430
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter