320 000 €
21 €/m²
Property 42624 photo 1
Property 42624 photo 2
Property 42624 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 9,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 15000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
320 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 59200
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51459
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
300 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44360
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
280 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 37597
  • Kvadratura 2890 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter