Prodaja - Zemljište 11500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Arkadi Pikris
330 000 €
28 €/m²
Property 40256 photo 1
Property 40256 photo 2
Property 40256 photo 3
Property 40256 photo 4
Property 40256 photo 5
Property 40256 photo 6
Property 40256 photo 7
Property 40256 photo 8
Property 40256 photo 9
Property 40256 photo 10
Property 40256 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6400 m
  • Udaljenost od grada: 4,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 11500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 315 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 50674
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter