Prodaja - Vila 161 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pegeia
776 500 €
4823 €/m²
Property 22797 photo 1
Property 22797 photo 2
Property 22797 photo 3
Property 22797 photo 4
Property 22797 photo 5
Property 22797 photo 6
Property 22797 photo 7
Property 22797 photo 8
Property 22797 photo 9
Property 22797 photo 10
Property 22797 photo 11
Property 22797 photo 12
Property 22797 photo 13
Property 22797 photo 14
Property 22797 photo 15
  • Kod objekta 22797
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 161 m²
  • Površina placa 1000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Pegeia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 161 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm, ostavu.

Za prodaju
750 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 23745
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
632 875 € 4163 €/m²
  • Kod objekta 33761
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 3277 €/m²
  • Kod objekta 42227
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
654 500 € 2671 €/m²
  • Kod objekta 23202
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 4921 €/m²
  • Kod objekta 21533
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter