400 000 €
4706 €/m²
Property 54390 photo 1
Property 54390 photo 2
Property 54390 photo 3
Property 54390 photo 4
Property 54390 photo 5
Property 54390 photo 6
Property 54390 photo 7
Property 54390 photo 8
Property 54390 photo 9
Property 54390 photo 10
Property 54390 photo 11
Property 54390 photo 12
Property 54390 photo 13
Property 54390 photo 14
Property 54390 photo 15
Property 54390 photo 16
Property 54390 photo 17
Property 54390 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 85 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod objekta 50730
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 22434
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod objekta 57205
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61581
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter