Prodaja - Zemljište 204 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
60 000 €
294 €/m²
Property 52483 photo 1
Property 52483 photo 2
Property 52483 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 204 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 244 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 58933
  • Kvadratura 1393 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
50 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 38999
  • Kvadratura 6830 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 31080
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 57936
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter