1 200 000 €
7500 €/m²
Property 39221 photo 1
Property 39221 photo 2
Property 39221 photo 3
Property 39221 photo 4
Property 39221 photo 5
Property 39221 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 410 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 160 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 37830
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 49849
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 41953
  • Kvadratura 268 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod objekta 41224
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 62213
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod objekta 52429
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 770 m

Prijava za Newsletter