Property 46720 photo 1
Property 46720 photo 2
Property 46720 photo 3
Property 46720 photo 4
Property 46720 photo 5
Property 46720 photo 6
Property 46720 photo 7
Property 46720 photo 8
Property 46720 photo 9
Property 46720 photo 10
Property 46720 photo 11
Property 46720 photo 12
Property 46720 photo 13
Property 46720 photo 14
Property 46720 photo 15
Property 46720 photo 16
Property 46720 photo 17
Property 46720 photo 18
Property 46720 photo 19
Property 46720 photo 20
Property 46720 photo 21
Property 46720 photo 22
Property 46720 photo 23
Property 46720 photo 24
Property 46720 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 240 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64822
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34409
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod objekta 41224
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 65530
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Preporučujemo Za prodaju
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 64758
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod objekta 65672
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 23705
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod objekta 52429
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 770 m

Prijava za Newsletter