100 000 €
83 €/m²
Property 9440 photo 1
Property 9440 photo 2
Property 9440 photo 3
Property 9440 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1200 kv.m. na Eviji. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 9709
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
140 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 47084
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
140 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 9725
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
105 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 7325
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 307 €/m²
  • Kod objekta 5612
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
86 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 5165
  • Kvadratura 1322 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
120 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 26175
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56404
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
100 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32958
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 283 €/m²
  • Kod objekta 23322
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter