Prodaja - Zemljište 2400 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Vamos Souri
91 000 €
37 €/m²
Property 39531 photo 1
Property 39531 photo 2
Property 39531 photo 3
Property 39531 photo 4
Property 39531 photo 5
Property 39531 photo 6
Property 39531 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 18 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2400 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 42244
  • Kvadratura 272 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 44724
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
85 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 45716
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56751
  • Kvadratura 3732 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter