Prodaja - Zemljište 600 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
425 000 €
708 €/m²
Property 52422 photo 1
Property 52422 photo 2
Property 52422 photo 3
Property 52422 photo 4
Property 52422 photo 5
Property 52422 photo 6
Property 52422 photo 7
Property 52422 photo 8
Property 52422 photo 9
Property 52422 photo 10
Property 52422 photo 11
Property 52422 photo 12
Property 52422 photo 13
Property 52422 photo 14
Property 52422 photo 15
Property 52422 photo 16
Property 52422 photo 17
Property 52422 photo 18
Property 52422 photo 19
Property 52422 photo 20
Property 52422 photo 21
Property 52422 photo 22
Property 52422 photo 23
Property 52422 photo 24
Property 52422 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1950
  • Broj soba: 9
  • Koeficijent izgradnje: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
550 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 49274
  • Kvadratura 48714 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
550 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61645
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter