550 000 €
59 €/m²
Property 61645 photo 1
Property 61645 photo 2
Property 61645 photo 3
Property 61645 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9200 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
700 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 37999
  • Kvadratura 2281 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
550 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 49274
  • Kvadratura 48714 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 4412
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
800 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 66098
  • Kvadratura 37485 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 53070
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 28731
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
600 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 8480
  • Kvadratura 5807 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter