Prodaja - Zemljište 607 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
350 000 € 190 000 €
313 €/m²
Property 40014 photo 1
Property 40014 photo 2
Property 40014 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 607 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 485 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
450 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 7952
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42711
  • Kvadratura 11111 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter