Prodaja - Vila 162 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
593 900 €
3666 €/m²
Property 52329 photo 1
Property 52329 photo 2
Property 52329 photo 3
Property 52329 photo 4
Property 52329 photo 5
Property 52329 photo 6
Property 52329 photo 7
Property 52329 photo 8
Property 52329 photo 9
Property 52329 photo 10
Property 52329 photo 11
Property 52329 photo 12
Property 52329 photo 13
Property 52329 photo 14
Property 52329 photo 15
Property 52329 photo 16
Property 52329 photo 17
Property 52329 photo 18
Property 52329 photo 19
Property 52329 photo 20
Property 52329 photo 21
Property 52329 photo 22
Property 52329 photo 23
Property 52329 photo 24
Property 52329 photo 25
Property 52329 photo 26
  • Kod objekta 52329
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 162 m²
  • Površina placa 266 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 1

Detalji

  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 162 kv.m u Protaras. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
600 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 33764
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
720 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 50701
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 45570
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 49394
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 52541
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter