Prodaja - Vila 174 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
600 000 €
3448 €/m²
Property 33764 photo 1
Property 33764 photo 2
Property 33764 photo 3
Property 33764 photo 4
Property 33764 photo 5
Property 33764 photo 6
Property 33764 photo 7
Property 33764 photo 8
  • Kod objekta 33764
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 174 m²
  • Površina placa 544 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 174 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 48517
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 48964
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
585 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 43217
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter