Prodaja - Vila 295 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
575 000 €
1949 €/m²
Property 39213 photo 1
Property 39213 photo 2
Property 39213 photo 3
Property 39213 photo 4
Property 39213 photo 5
Property 39213 photo 6
Property 39213 photo 7
Property 39213 photo 8
Property 39213 photo 9
  • Kod objekta 39213
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 295 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 295 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, garaža, alarm, ostavu.

Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter