342 000 €
249 €/m²
Property 52320 photo 1
Property 52320 photo 2
Property 52320 photo 3
Property 52320 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1372 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
400 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 51471
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 836 m
Za prodaju
299 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 40594
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 38518
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
365 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 36851
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38534
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
300 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44360
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 36737
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter