Prodaja - Zemljište 4000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Ierapetra
450 000 €
112 €/m²
Property 36737 photo 1
Property 36737 photo 2
Property 36737 photo 3
Property 36737 photo 4
Property 36737 photo 5
Property 36737 photo 6
Property 36737 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
600 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 65816
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
500 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 50157
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter