365 000 €
251 €/m²
Property 36851 photo 1
Property 36851 photo 2
Property 36851 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1450 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50802
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 56387
  • Kvadratura 10884 m²
  • Udaljenost od mora 284 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51459
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
350 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 56280
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter