280 000 €
35 €/m²
Property 38534 photo 1
Property 38534 photo 2
Property 38534 photo 3
Property 38534 photo 4
Property 38534 photo 5
Property 38534 photo 6
Property 38534 photo 7
Property 38534 photo 8
Property 38534 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
390 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36021
  • Kvadratura 18865 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
330 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 36445
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter