Prodaja - Vila 190 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
525 000 €
2763 €/m²
Property 52315 photo 1
Property 52315 photo 2
Property 52315 photo 3
Property 52315 photo 4
Property 52315 photo 5
Property 52315 photo 6
Property 52315 photo 7
Property 52315 photo 8
  • Kod objekta 52315
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 190 m²
  • Površina placa 300 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 190 kv.m u Agia Napa. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter