Prodaja - Vila 208 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
425 000 €
2043 €/m²
Property 43271 photo 1
Property 43271 photo 2
Property 43271 photo 3
Property 43271 photo 4
Property 43271 photo 5
Property 43271 photo 6
Property 43271 photo 7
Property 43271 photo 8
Property 43271 photo 9
Property 43271 photo 10
Property 43271 photo 11
Property 43271 photo 12
Property 43271 photo 13
  • Kod objekta 43271
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 208 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju vila od 208 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter