Prodaja - Vila 156 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
Cena od 610 000 €
3910 €/m²
Property 46783 photo 1
Property 46783 photo 2
Property 46783 photo 3
Property 46783 photo 4
Property 46783 photo 5
Property 46783 photo 6
Property 46783 photo 7
Property 46783 photo 8
Property 46783 photo 9
Property 46783 photo 10
  • Kod objekta 46783
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 156 m²
  • Površina placa 254 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 156 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 50701
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 48964
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 46175
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter