Prodaja - Vila 250 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
600 000 €
2400 €/m²
Property 36061 photo 1
Property 36061 photo 2
Property 36061 photo 3
Property 36061 photo 4
Property 36061 photo 5
Property 36061 photo 6
Property 36061 photo 7
Property 36061 photo 8
Property 36061 photo 9
Property 36061 photo 10
Property 36061 photo 11
  • Kod objekta 36061
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 250 m²
  • Površina placa 600 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, alarm, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
783 000 € 5151 €/m²
  • Kod objekta 50638
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter