Prodaja - Vila 146 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Pila
430 000 €
2945 €/m²
Property 45103 photo 1
Property 45103 photo 2
Property 45103 photo 3
Property 45103 photo 4
  • Kod objekta 45103
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 146 m²
  • Površina placa 378 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto Kipar (Kipar) | Pila (El Salvador)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 146 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
540 000 € 2488 €/m²
  • Kod objekta 45435
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1038 €/m²
  • Kod objekta 45213
  • Kvadratura 337 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 49844
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter