Prodaja - Vila 152 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
530 000 €
3487 €/m²
Property 52224 photo 1
Property 52224 photo 2
Property 52224 photo 3
Property 52224 photo 4
Property 52224 photo 5
Property 52224 photo 6
Property 52224 photo 7
Property 52224 photo 8
Property 52224 photo 9
Property 52224 photo 10
Property 52224 photo 11
Property 52224 photo 12
Property 52224 photo 13
Property 52224 photo 14
Property 52224 photo 15
Property 52224 photo 16
Property 52224 photo 17
Property 52224 photo 18
Property 52224 photo 19
Property 52224 photo 20
Property 52224 photo 21
Property 52224 photo 22
Property 52224 photo 23
Property 52224 photo 24
  • Kod objekta 52224
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 152 m²
  • Površina placa 460 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 152 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking.

Za prodaju
788 200 € 2680 €/m²
  • Kod objekta 49747
  • Kvadratura 294 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 2488 €/m²
  • Kod objekta 45435
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
440 000 € 2471 €/m²
  • Kod objekta 47098
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter