Prodaja - Vila 224 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Lakatameia
530 000 €
2366 €/m²
Property 49189 photo 1
Property 49189 photo 2
Property 49189 photo 3
Property 49189 photo 4
Property 49189 photo 5
Property 49189 photo 6
Property 49189 photo 7
Property 49189 photo 8
Property 49189 photo 9
Property 49189 photo 10
Property 49189 photo 11
Property 49189 photo 12
Property 49189 photo 13
Property 49189 photo 14
Property 49189 photo 15
Property 49189 photo 16
Property 49189 photo 17
  • Kod objekta 49189
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 224 m²
  • Površina placa 530 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Kipar (Kipar) | Lakatameia (Nikoziji)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 35000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 224 kv.m u Nikozija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
585 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 43217
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2556 €/m²
  • Kod objekta 52306
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter