Prodaja - Vila 178 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Leivadia
Cena od 440 000 €
2472 €/m²
Property 47098 photo 1
Property 47098 photo 2
Property 47098 photo 3
Property 47098 photo 4
Property 47098 photo 5
Property 47098 photo 6
Property 47098 photo 7
Property 47098 photo 8
  • Kod objekta 47098
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 178 m²
  • Površina placa 200 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto Kipar (Kipar) | Leivadia (El Salvador)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 178 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
400 000 € 3053 €/m²
  • Kod objekta 49311
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
470 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 51997
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 2471 €/m²
  • Kod objekta 47098
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter